Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz lokasyonda bulunan Nahıl Misafirevi’ne şu linki tıklayarak rezervasyonunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Ana sayfa da yer alan rezervasyon bölümünde giriş çıkış tarihlerini girerek “Ara” butonuna basın. Misafir Portalına geçiş yapacaksınız.

Birinci adım “Seçiniz”: Karşınıza tüm misafirevlerimiz için girdiğiniz tarihler arasında müsait olan oda seçenekleri çıkacaktır. Odaları inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz odada yer alan “fiyat göster” linkini tıkladığınızda “rezerve et” linki açılacak, onu tıkladığınızda ikinci adıma geçeceksiniz.

İkinci adım: “Hizmet Ekleyin”: Satın almak istediğiniz ek hizmetleri ekleyebilirsiniz. “Rezervasyon Devam Et” ile üçüncü adıma geçebilirsiniz.

Üçüncü adım “Bilgilerinizi Girin” bu bölümde kişi ve iletişim bilgilerinizi girebilir, ödeme işleminizi tamamlayarak rezervasyon işleminizi bitirebilirsiniz.

Gaziantep, İstanbul, Mardin ve Şanlıurfa’da bulunan Nahıl Misafirevleri; bölgelerinin geleneksel mimari özelliklerini taşıyan örnek yapılardır. Yüksek tavanlı ve bol gün ışığı alan odaları misafirevlerine ferahlık katmaktadır. Misafirevlerinde tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve süit olmak üzere 4 farklı oda tipi bulunmaktadır.

Gaziantep Nahıl Misafirevi: 4 Oda, 15 yatak kapasitelidir. Tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik triple ve süit oda seçenekleri bulunmaktadır.

İstanbul Nahıl Misafirevi : 5 Oda, 10 yatak kapasitelidir. Tek kişilik, çift kişilik ve süit oda seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Nahıl Misafirevi: 8 Oda, 15 yatak kapasitelidir. Tek kişi ve çift kişi olarak konaklayabileceğiniz oda seçenekleri bulunmaktadır.

Şanlıurfa Nahıl Misafirevi: 6 oda, 16 yatak kapasitelidir. Tek kişi, çift kişi ve üç kişi olarak konaklayabileceğiniz oda seçenekleri bulunmaktadır.

Oda ücretine konaklama, ortak alanların kullanımı dahildir. Gaziantep ve İstanbul’da misafirlerimizin kullanımına açık ortak mutfak bulunmaktadır.

Ortak alanlar arasında salon, balkon, mutfak, avlu ve bahçe yer almaktadır.

Rezervasyon sayfamızdaki yönlendirmeleri izleyerek ödemenizi MasterCard ve Visa kartlarınızla kolayca yapabilirsiniz.
İptal şartlarımız il ve sezon bazında değişebilmektedir. Rezervasyon işlemleriniz sırasında güncel bilgileri görebilirsiniz.

İstanbul Nahıl Misafirevi

Mercan Balığı Sokak No:13 34098 Kocamustafapaşa – İstanbul 

Konum Linki: https://goo.gl/maps/RwRR3DyajFTdT2cg7

Gaziantep Nahıl Misafirevi

Akyol, Emir Sokak No:4, 27010 Şahinbey – Gaziantep

Konum Linki: https://goo.gl/maps/2QFWH7SnnWkokvBc7

Mardin Nahıl Misafirevi

Şar Mahallesi, 228.Sokak No:6 47100 Artuklu – Mardin

Şanlıurfa Nahıl Misafirevi

Kurtuluş Mahallesi, 1040.Sok No:6 63210 Eyyübiye – Şanlıurfa 

Konum Linki: https://goo.gl/maps/EXL1ej4NC913Aw4AA

Misafirevlerinde giriş için zaman aralığı değişkenlik göstermektedir.  Bu süreler dışındaki ihtiyaçlarınız için bizimle nahilmisafirevi@kedv.org.tr adresinden ya da 0554-649 8685 whatsapp telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.   

Nahıl Misafirevi Gaziantep, Mardin ve Şanlıurfa için  giriş saatleri 14:00-20:00 arası, Nahıl Misafirevi İstanbul için giriş saatleri 14:00-18:00 arasıdır.

Nahıl Misafirevleri’nde çıkışınızı ise 13:00-14:00 arası yapabilirsiniz.

Nahıl Misafirevlerinin tümü şehir merkezinde yer alıyor. Her bölgenin kendine has lezzetlerini keşfedebileceğiniz usta işi lokanta, restoran ve kafelere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Odalarınızda bulunan bilgi notlarında gidebileceğiniz yer öneri listemize göz atınız.
3.nolu sorunun yanıtına bakınız. Bu olanakların dışında toplantı, etkinlik, özel buluşma v.b. ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.
Nahıl Misafirevlerinin odalarında ve diğer kapalı alanlarında sigara içilmemektedir. Sigara içen misafirlerimiz açık alan ve balkonları kullanabilirler.

Hayır. Yer olması durumunda sokaktaki ücretsiz park yerlerinden yararlanabilirsiniz. Yer olamaması durumunda yakındaki ücretli otoparklara yönlendirme yapabiliriz.

Nahıl Misafirevlerine bulundukları bölgenin havalimanından servis veya taksi ile ulaşabilirsiniz.

Nahıl Misafirevi İstanbul’a ulaşım, İstanbul Havalimanından (Avrupa Yakası) 45 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından (Anadolu Yakası) 35 km olup trafik yoğunluğuna bağlı olarak 35-50 dakika arası sürmektedir. 

Nahıl Misafirevi Gaziantep’e ulaşım, Gaziantep Havalimanından 22 km olup,  trafik yoğunluğuna bağlı olarak 25-35 dakika sürmektedir.

Nahıl Misafirevi Mardin’e ulaşım, Mardin Havalimanından 20 km olup, trafik yoğunluğuna bağlı olarak 35-40 dakika arası sürmektedir.  

Nahıl Misafirevi Şanlıurfa’ya ulaşım, Şanlıurfa Havalimanından 20 km olup, trafik yoğunluğuna bağlı olarak 35-40 dakika arası sürmektedir.

Misafirlerimiz havalimanından karşılanmak ve transfer hizmeti almak isterlerse bizimle iletişime geçebilirler.

Nahıl Misafirevleri, evcil hayvan dostlarınız için uygun olmadığından kabul edemiyoruz.