Misafirevlerimiz

Gaziantep, İstanbul, Mardin ve Şanlıurfa’da, her biri yerelin geleneksel mimari özelliklerini taşıyan yapılarda faaliyet gösteren misafirevleri, konaklama ve yeme-içme hizmeti sağlıyor.
Gaziantep Misafirevi
100 yıllık tarihi bir konakta konuklarını bekleyen Nahıl Misafirevi Gaziantep, yeni bir kadın işletme modeli olarak hayata geçti. 4 farklı oda seçeneği ile 15 yatak kapasitesine sahip Misafirevi geleneksel Antep evlerinin de güzel bir örneği.
İstanbul Misafirevi
Denize açılan sokakları ile İstanbul Samatya’yı bizimle yeniden keşfedin. Üç katlı tarihi bir konakta hizmet veren Misafirevi, 5 farklı oda seçeneği ile 10 yatak kapasitesine sahip. Küçük grup buluşmalarınız için kiralayabilir, özel gün, eğitim ya da toplantı programlarınız için kullanabilirsiniz.
Mardin Misafirevi
Mardin’in Artuklu ilçesindeki Misafirevi 8 farklı oda seçeneği ile 15 yatak kapasitesine sahip. Misafirevi’nin terasından Eski Mardin’in eşsiz manzarasını izleyebilir, yürüme mesafesinde bulunan pek çok tarihi ve kültürel yapıyı ziyaret edebilirsiniz.
Şanlıurfa Misafirevi
Tarihi bir yapı olan “Rahibeler Evi”nde faaliyet gösteren Misafirevi, 6 farklı oda seçeneği ile 15 yatak kapasitesine sahip. Nahıl Misafirevi Şanlıurfa, sizi dünyanın en eski yerleşim yerlerinden Şanlıurfa’nın tarihi ve kültürel yaşamına yolculuğa davet ediyor.
Öne Çıkan Özellikler
Nahıl Misafirevleri yerelde kadınlar ile ortaklaşa işletilmektedir ve bu sayede kadınların doğrudan ekonomiye katılması, sosyal refahının artırılması, bölgede bireysel ve kolektif üretim yapan diğer kadınların da dolaylı olarak desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Gaziantep

Mardin

Şanlıurfa

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 (212) 292 26 72

E-posta

kedv@kedv.org.tr

Adres

Bekâr Sok. No:17 Beyoğlu / İstanbul/ Türkiye